OFERTA

Praca z muzykami to nasza pasja, dlatego jesteśmy elastyczni w kwestiach finansowych, w szczególności przy większych projektach, takich jak nagrania albumów muzycznych EP oraz LP. 
ikonka bas.jpg

NAGRYWANIE:

75 zł za godzinę (z realizatorem)

Nagraj swoją gitarę, perkusję, wokal, klawisze - co tylko zechcesz. W doskonałej jakości. 

W trakcie nagrywania otrzymasz od Nas cenne rady i wskazówki, które pomogą Tobie nagrać swoje partie najlepiej, jak jest to tylko możliwe.

ikonka edycja.jpg

EDYCJA NAGRAŃ:

75zł/h pracy edycyjnej

Wyeliminuj niedoskonałości, które psują odbiór nagrania Twojego utworu. Oferujemy profesjonalne strojenie wokali, wyrównywanie ścieżek perkusji, gitar oraz harmonii wokalnych, a także usuwanie lub redukowanie niepożądanych odgłosów w materiale dźwiękowym. 

MIKS I MASTERING NAGRAŃ:

Skontaktuj się po indywidualną wycenę

Masz nagrany utwór w ścieżkach i szukasz kogoś, kto "złoży do kupy" całość tak, aby zaczął brzmieć na światowym poziomie? Nie mogłeś/aś lepiej trafić! Wyślij surowe ścieżki za pomocą WeTransfer/Google Drive/One Drive i udostępnij link w wiadomości mailowej. 

22.jpg

PRODUKCJA MUZYCZNA:

Skontaktuj się po wycenę

Pełen nadzór nad procesem powstawania nagrania: dobór właściwych barw, instrumentów, techniki gry,  zmiany aranżacyjne oraz kompozycyjne. Tworzenie zupełnie nowego, wyjątkowego brzmienia zespołu/utworu/albumu. Produkcja muzyczna począwszy od Twojego pomysłu na utwór, aż do sfinalizowanego nagrania, gotowego do wypuszczenia w radio/Spotify/na płycie CD itp.